Park rozrywki we Władysławowie – jaki jest

Park rozrywki we Władysławowie – jaki jest

Szykując do urlopu we Władysławowie przeglądałem różnego rodzaju strony(ach). Wiele z nich oprócz standardowych(ymi) atrakcji(ami) jako punkt(y) warte spędzenia dnia polecało miejscowy(e) park rozrywki.Rzeczywiście pomysł brzmiał(a) na tyle ciekawie, że się tam wybrałem. Poniżej spróbuje zrelacjonować jak działa i czego warto spróbować w parku rozrywki we Władysławowie.

Pierwsze wrażenia z wizyty

decydując się na wakacje nad Bałtyk(iem) przeważnie spodziewamy się wysokich cen. W tym aspekcie miało miejsce piersze(go) szoku – ceny we władysławowskim parku rozrywki nie są wygórowane. Koszty tradycyjnych karuzel czy zjeżdzalni zaczynają się już od 8 zł. Również personel, zaczynając od kasy biletowej jest bardzo uprzejma i chętna do pomocy. Park rozrywki wywołuje wielkie wrażenie przez wzgląd na swój ogrom – to ponad 4 hektary ziemi zapełnionego w atrakcje dla wszystkich.

Co jest warte polecenia w parku rozrywki we Władysławowie

Następujące po sobie miejsca są zaplanowane w taki sposób, aby poziom emocji mógł rosnąć z każdym krokiem.

W związku z tym wycieczka rozpoczęła się od strefy gier oraz zabaw. Dzięki celnemu rzutowi w balony, udało się wygrać pluszaka. Nie udało się niestety zwyciężyć w wyzwaniu polegającym na zwisaniu na drążku, który kręcił się dookoła. Po rozgrzewce nadszedł czas na zjeżdżalnie i dziecięce karuzele. Są to rzeczy, które zawsze sprawiają dużo zabawy pociechom. Budzić podziw może także ich liczebność. 

Następnym punktem programu były odwiedziny w zespole budynków, gdzie był m.in. dom strachu i gabinet luster. Dom strachu zaaranżowany jest w sposób bardzo realistyczny. Kreatywnie przygotowane dekoracje i potęgująca napięcie muzyka od razu pobudziły fantazję. Gabinet luster natomiast, sprawił, że po chwilach przerażenia przyszła pora na głośny śmiech i zabawę. Nasze ciała ulegały różnym deformacjom w lustrzanym odbiciu.

Kilka godzin rozrywki wzmaga apetyt. Na szczęście na terenie parku rozrywki znajduje się sporo lokali gastronomicznych. W tym miejscu po raz kolejny należy się dobre słowo. Zakupione posiłki były wysokiej jakości. Również ich wielkość i walory smakowe, w stosunku do ceną(y) były odpowiednie.

Krótka pauza na regenerację wzmogła apetyt na różnego typu kolejki i inne szaleństwa. Wspaniałą przygodą okazał się przejazd kolejkami o różnej mocy. Wysoka prędkość oraz gwałtowne zmiany kierunku jazdy, dały wiele szczęścia i znacznie podniosły poziom adrenaliny. Innymi atrakcjami, które konkretnie pobudzają bicie serca były katapulty, wystrzeliwujące osobę z siedziska z ogromną(ym) siłą. Wszystkim spodobała się atrakcja o nazwie Crazy Tower – podnośnik, który podnosi człowieka na dużą wysokość i wtedy z ogromną szybkością spuszcza go na dół. Przeżycia te, jeszcze przez długi czas będą wywoływać uśmiech na twarzy. 

Na koniec dnia, zwłaszcza po szalonych atrakcjach, pora na relax. Perfekcyjnym miejscem do tego jest znajdujące się w parku rozrywki kino 9D. Kontakt z wirtualną rzeczywistością spotęgował działanie przy wykorzystaniu wszystkich zmysłów. 

Czy park rozrywki we Władysławowie jest warty polecenia

Wręcz trzeba odwiedzić park rozrywki we Władysławowie. Generalnie tym zdaniem można podsumować zdanie dotyczące tego miejsca.

Co istotne jest to bardzo dobrze wyposażone(y) i zagospodarowane(y) wesołe miasteczko. Urządzenia, które tu spotkałem są w dobrym stanie – cyklicznie konserwowane i odnawiane. Dzięki temu spełniają wszelkie warunki bezpieczeństwa, a ich funkcjonowanie jest sprawniejsze. Ponadto nad bezpieczeństwem cały czas czuwa obsługa. Dodatkowo ceny także są przystępne. Kończąc należy zaznaczyć, że poziom tego miejsca był na tyle duży, że ciężko w ogóle [znaleźć jakieś wady.